WODNIK 20 stycznia – 18 lutego

on Lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

WODNIK

20 stycznia – 18 lutego

Ogólna charakterystyka:

Osoby spod znaku Wodnika są nieprzewidywalnymi ekscentrykami. Niezmiernie cenią sobie własną wolność jak również nie ograniczają innych. Lubią niezależność i poczucie wolności. Są sprawiedliwymi obserwatorami. Wodniki są niezwykle tolerancyjne i otwarte na świat, nie przeszkadza im, że inni mają odmienne zdanie. Dzięki rozwiniętemu altruizmowi są wyczuleni na niesprawiedliwość i czyjąś krzywdę. Gdy tylko jest możliwość, dzielą się własnym doświadczeniem i chętnie niosą pomoc. Wodniki myślą przyszłościowo, potrafią rozważnie planować i wyprzedzać myśli innych. Wodniki bywają wielkimi wizjonerami, projektantami bądź architektami. Lubią eksperymenty i wynalazki. Bywają uparte w swoim myśleniu, ciężko przekonać ich do zmiany swoich racji i poglądów. Jednak dzięki temu cieszą się uznaniem w oczach innych i są lubiane w towarzystwie. Wodniki lubią przebywać na świeżym powietrzu. W szczególności lubią dyscypliny sportowe związane z ruchem i wolnością.

Zalety:

Wśród zalet można wymienić: chęć niesienia pomocy, niezależność i samowystarczalność. Wodniki myślą przyszłościowo i dodatkowo cechują się obiektywnym myśleniem.

Wady:

Jedną z wad Wodników można wskazać buntowniczą i chłodną naturę, dodatkowo mają trudności z emocjonalnym zaangażowaniem się i trudności z dostosowaniem się do otoczenia.

Sławne osoby spod znaku Wodnika:

Benny Hill, Bob Marley, Czesław Niemen, Dorota Rabczewska „Doda”, Krzysztof Kamil Baczyński, Mariusz Pudzianowski, Michael Jordan, Olga Tokarczuk, Peter Gabriel, Phil Collins