SKORPION 23 października – 21 listopada

on lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

SKORPION

23 października – 21 listopada

Ogólna charakterystyka:

Osoby urodzone spod znaku Skorpiona cechują się silną dominacją nad innymi, mocno angażują się we wszystko co robią, pragną być perfekcjonistami we wszystkich swoich działaniach. Skorpiony mają silna wolę i dużą motywację pozwalającą osiągać sukcesy w pracy oraz w dyscyplinach sportowych. Lubią cały czas coś zmieniać i ulepszać. W relacjach z bliskimi są zaborcze ale lojalne i wierne. Tego samego oczekują od swoich partnerów. Skorpiony posiadają silną osobowość, przez co lubią dominować nad innymi. Zawsze mówią to co myślą. Wobec swoich najbliższych zwłaszcza wobec dzieci są zimne i wymagające. Ponadto skorpiony bywają skryte i tajemnicze. Nie lubią chwalić się swoimi osiągnięciami. Trudno jest prześwietlić ich myśli lub zamiary. Sprawdzają się w zawodach gdzie mogą poczuć smak władzy lub dużych pieniędzy. Często garną się do polityki lub bankowości. Bardzo cenią sobie pracę, która jest wymagająca, której należy się bezgranicznie poświęcić.

Zalety:

Skorpiony są silne i odważne. Mają silną wolę oraz są zdecydowane i konsekwentne w swych działaniach.

Wady:

Wadami Skorpionów jest natura dyktatora i narzucanie innym swojej woli. Są również bezlitosne, a także podejrzliwe i nieufne.

Sławne osoby spod znaku Skorpiona:

Aleksander Kwaśniewski
Bill Gates, Bryan Adams, Demi Moore, Edyta Górniak, Ewelina Flinta, Goldie Hawn, Jodie Foster, Martin Scorsese, Zbigniew Herbert.