RYBY 19 luty – 20 marca

on Lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

RYBY

19 luty – 20 marca

Ogólna charakterystyka:

Osoby spod znaku Ryby mają dobre serce, są szlachetne i chętne do niesienia pomocy. Jednak ich dobroć często jest wykorzystywana przeciwko nim samym. Ryby cenią sobie dobre towarzystwo, bardzo nie lubią samotności. Są wrażliwe na krzywdy innych. Potrafią porzucić własne wygody, by móc pomóc innym. Łatwo dostosowują się do zmiennych warunków środowiska i okoliczności życia, potrafią zrezygnować z własnych potrzeb na rzecz ogółu lub wymagań bliskiej osoby. Są podatne na wpływy środowiska i osób wśród których przebywają. Nie są typem osób, które są liderami lub przywódcami. Raczej wola, gdy ktoś inny nimi kieruje lub nadaje rytm ich życiu. Prowadzi to często to skrajnych sytuacji, gdy ktoś pragnie w zły sposób podporządkować sobie takie osoby. Często mają kłopoty finansowe lub uwikłane są w liczne intrygi. Ryby cechuje brak silnej woli. Często popadają w nałogi. Ryby mają niezwykłą intuicję. Są hojne i chętnie dzielą się z innymi tym co posiadają. Szybko wybaczają i nie żywią urazy za otrzymane krzywdy.

Zalety:

Niewątpliwą zaletą Ryb jest niezawodna intuicja i niezwykły instynkt. Ponadto są gotowe do poświęceń i posiadają kreatywną wyobraźnię.

Wady:

Wadą osób spod znaku Ryb jest łatwowierność i nadwrażliwość. Prowadzi to do stawiania się w roli ofiary, zmienności charakteru i skłonności do nałogów.

Sławne osoby spod znaku Ryb:

Agnieszka Radwańska, Andrzej Wajda, Artur Boruc, Bruce Willis, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Krzysztof Ibisz, Leszek Blanik, Magdalena Cielecka, Sharon Stone.