RAK 21 czerwca – 22 lipca

on lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

RAK

21 czerwca – 22 lipca

Ogólna charakterystyka:

Raki są to osoby radosne i życzliwe. Dodatkowo cechują się pogodą ducha, spokojem i zadowoleniem z życia. Osoby spod znaku Raka są domatorami. Lubią spokój i domowe zacisze. Potrafią zadbać o swoich najbliższych oraz o swój dom. Zazwyczaj już za młodych lat marzą o własnych czterech kontach. Poczucie bezpieczeństwa daje im własna rodzina, liczne potomstwo i przywiązanie do tego co kochają. Bardzo szybko przyzwyczajają się do osób i przedmiotów. Potrafią używać przedmioty, które już dawno mają za sobą czasy swojej świetności, jednak dla Raków są one niezwykle cenne. Raki dodatkowo cechują się dobrą pamięcią oraz szóstym zmysłem, który potrafi pomóc w wielu sytuacjach. Osoby spod znaku Raka mogą sprawiać wrażenie, że stronią od innych ludzi, że trzymają się na uboczu i nie wtrącają się w nie swoje sprawy. Pomimo tego lubią ciekawe rozmowy i ploteczki. Raki muszą uważać by nie zaszufladkować ich jako osoby ponure, skryte lub niedostępne.

Zalety:

Raki posiadają bardzo bujną wyobraźnię i dobrze rozwinięty szósty zmysł. Ponadto są opiekuńcze i troskliwe jak również zmysłowe i uczuciowe.

Wady:

Wadami osób spod znaku Raka jest nieśmiałość, zamknięcie w sobie. Raki są ponadto przyzwyczajone do staroci i nie lubią zmian.

Sławne osoby spod znaku Raka:

Anna Dymna, George Orwell, Harrison Ford, Lindsay Lohan, Maciej Stuhr, Meryl Streep, Paweł Małaszyński, Renata Beger, Tom Cruise, Tom Hanks.