LEW 23 lipca – 22 sierpnia

on lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

LEW

23 lipca – 22 sierpnia

Ogólna charakterystyka:

Lwy są to osoby dumne i pewne siebie. Lwy lubią komplementy i pochwały oraz być w centrum zainteresowania. Zależy im na akceptacji wśród znajomych i przyjaciół. Cechują się pracowitością, ambicją i konsekwencją w działaniu. Lwy sprawdzają się na samodzielnych stanowiskach pracy. Nie lubią być podporządkowane innym lub słuchać poleceń i nakazów. Bardzo silnie angażują się w wszystko co robią. Dzięki silnej osobowości i konsekwencji w dążeniu do celu potrafią być perfekcyjni w tym co robią. Lwy cały czas szukają nowych bodźców i wyzwań. Często nie kończąc jednej sprawy rozpoczynają kolejne projekty. Nie tolerują swoich porażek. Są one dla nich osobistymi klęskami, które długo rozpamiętują. Osoby spod znaku Lwa są wrażliwe na cierpienie innych, jednak same nie lubią narzekać. Często pomagają innym, nie oczekując w zamian żadnych korzyści. Lwy są bezpośrednie i często potrafią mówić, co myślą nie zważając na konsekwencje. Lwy lubią dobre towarzystwo.

Zalety:

Do zalet Lwów zaliczamy wiarę w siebie, otwartość na świat oraz optymistyczne nastawienie do świata i niezliczona liczba kreatywnych pomysłów.

Wady:

Lwy bywają próżne i samolubne. Dodatkowo są zarozumiałymi pyszałkami.

Sławne osoby spod znaku Lwa:

Andy Warhol, Anna Korcz, Cezary Żak, Jennifer Lopez, Kuba Wojewódzki, Marta Żmuda Trzebiatowska, Natasza Urbańska, Robert De Niro, Sandra Bullock, Whitney Houston.