BLIŹNIĘTA 21 maja – 21 czerwca

on Lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

BLIŹNIĘTA

21 maja – 21 czerwca

Ogólna charakterystyka:

Osoby urodzone pod znakiem bliźniąt są nadzwyczaj inteligentne i pewne siebie. Ich główną domeną jest zbieranie informacji, a następnie przekazywanie ich dalej. Nie mają problemów z uczeniem się i przyswajaniem informacji. Świetnie spisują się w różnego rodzaju teleturniejach bazujących na posiadanej wiedzy. Bliźnięta są pełne wdzięku, błyskotliwe, lobią inteligentne rozmowy. Jednak gdy nie znajdą odpowiedniego rozmówcy szybko się nudzą. Bliźnięta mają niezwykle plotkarską naturę, zawsze wiedzą co się dzieje w okolicy i u wszystkich znajomych. Bliźnięta mają dwoistą naturę. Potrafią myśleć o jednym by za chwile podjąć całkiem inną decyzję. Często zmieniają zdanie, są niestałe w związkach. Bliźnięta nie potrafią skupić się dłużej na jednej rzeczy, szybko się dekoncentrują. Często zmieniają zainteresowania, są chaotyczne. W tym co mówią lub piszą jest wiele anegdot, dygresji czy zmian tematu. Potrafią rozmawiać o sztuce, by na sam koniec skończyć na plotkowaniu o płci przeciwnej….

Zalety:

Do zalet Bliźniąt zaliczyć można poczucie humoru oraz ciekawość świata. Bliźnięta potrafią również łatwo nawiązywać kontakty i toczyć interesujące dyskusje.

Wady:

Wśród wad wymienić można zmienność decyzji a szczególnie zmienność uczuć oraz chaotyczność. Bliźnięta także szybko się dekoncentrują.

Sławne osoby spod znaku Bliźniąt:
Angelina Jolie, Clint Eastwood, Grażyna Torbicka, Lech i Jarosław Kaczyńscy, Lenny Kravitz, Krzysztof Zanussi, Marylin Monroe, Nicole Kidman, Prince, Rafał Cieszyński.