BARAN 21 marca – 20 kwietnia

on Lip 1, 2017 in Znaki zodiaku

BARAN

21 marca – 20 kwietnia

Ogólna charakterystyka:

Osoby spod znaku Barana są pełne temperamentu. Tryskają energią i radością do życia. Są to osoby, które lubią dominować, czerpać garściami z życia, ale również wykorzystywać innych. Barany są pewne siebie, w sytuacjach stresowych nie chowają się, tylko odważnie atakują. Osoby urodzone pod znakiem Barana lubią być w ciągłym ruchu, często i chętnie podróżują. Mają wojownicze nastawienie, często jednak przechodzące wręcz w nieuzasadnioną mściwość. Barany są uparte i wytrwale dążą do celu. Świetnie spisują się na stanowiskach pracy wymagających kreatywnego myślenia lub kierowania grupą osób. Lubią dbać o swoich najbliższych: rodzinę i przyjaciół. Roztaczają nad nimi ochronny parasol, jednak nie są nadopiekuńczy. Porywista osobowość Baranów powoduje podejmowanie pochopnych decyzji, którym później długo żałuje. Barany nie przepadają za słuchaniem innych, nie lubią narzucania im czyjejś woli. Zwłaszcza gdy nie widzą w tym sensu. Buntują się wtedy i bywają agresywne.

Zalety:

Wśród zalet osób spod znaku Barana wskazać możemy przebojowość, spontaniczność, otwartość i szczerość. Dodatkowo można wymienić, że są bardzo wytrwałe w dążeniu do celu

Wady:

Niewątpliwymi wadami jest agresywność i nieuzasadniona gwałtowność. Ponadto Barany są samolubne i niecierpliwe.

Sławne osoby spod znaku Barana:

Charles Chaplin, Kate Hudson, Keira Knigthley, Mariah Carey, Marlon Brando, Russel Crowe, Sarah Jessica Parker, Omar Sharif, Quentin Tarantino, Victoria Beckham.